ÖVRIGT / Leksaker / Plåtleksaker 11105249
*
nr 1110 5249
Plåtleksaker
2 st, Katt och Hund, litograferad plåt, Made in West Germany US Zone, längd: 9-10 cm, mekaniska
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:52:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/5 19:22:27
1
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: katt och hund leksaker litograferad plåt mekaniska plåtleksaker
-
9257 Gunghäst
modell äldre. Längd: 129 cm, höjd: 87 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:43
-
9108 Leksaksbilar
3 st, bland annat Steiff. Längd: 24-39 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:48
-
9359 Leksaksdjur
4 st, modell äldre, 2 björnar + 2 hundar. Längd: 2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:43
-
9105 Leksaksdjur
ca 25 st, vilda djur, elastolin
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:20
-
9299 Modellok
Bayerische S 3/6. Längd: 21 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:44
*
Plåtleksaker
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 5249
Plåtleksaker
2 st, Katt och Hund, litograferad plåt, Made in West Germany US Zone, längd: 9-10 cm, mekaniska
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/5 19:22:27 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: katt och hund leksaker litograferad plåt mekaniska plåtleksaker
-
9257 Gunghäst
modell äldre. Längd: 129 cm, höjd: 87 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:43 -
9108 Leksaksbilar
3 st, bland annat Steiff. Längd: 24-39 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:48 -
9359 Leksaksdjur
4 st, modell äldre, 2 björnar + 2 hundar. Längd: 2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:43
-
9105 Leksaksdjur
ca 25 st, vilda djur, elastolin
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:20 -
9299 Modellok
Bayerische S 3/6. Längd: 21 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:44